Pudła kartonowe

Dodano: 16-10-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Do najpopularniejszych i najtańszych kartonów zalicza się modele klapowe, które dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Ich posiadacze cenią sobie korzystną cenę, niewielką wagę oraz prostotę użytkowania. Tego typu pudła kartonowe wykorzystywane są przez wiele przedsiębiorstw funkcjonujących w branży obuwniczej, spożywczej, elektronicznej i nie tylko. Odnajdą się one także wśród osób prywatnych poszukujących sposobów na uporządkowanie domowej przestrzeni.

Kartony te są pojemne, co oznacza, że można w nich przechowywać najróżniejsze rzeczy takie jak dziecięce zabawki, książki, biżuterię i nie tylko. Jest to także skuteczny nośnik reklamowy, ponieważ coraz więcej firm takich jak Kartop daje możliwość nadrukowania na ich powierzchni dowolnej grafiki lub tekstu. Pudełka, o jakich mowa doceniane są za solidność i odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak rozerwanie. Wszystko to sprawia, że sprawdzą się one między innymi w trakcie przeprowadzki, podczas której wiele osób poszukuje wytrzymałych i jednocześnie pojemnych pudełek do przewożenia rzeczy.


Dodaj komentarzOd tej firmy udało mi się zakupić solidne kartonowe pudła, które przydały się podczas przeprowadzki do nowego mieszkania.
By:Borys Szymczak
Data:2020-06-29 15:03:39
Ocena: 5

Inne Miejscowe Firmy:

iPRO Sp. z o. o. Gniezno

Royal Shop Poznań

ABRA PACK Gądki