Ulga na B+R

Dodano: 15-11-2017  • Nazwa: Ayming Polska Sp. z o.o.
  • Telefon: +48 22 330 60 00
  • WWW: https://www.ayming.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Al. Jerozolimskie 63
  • Kod pocztowy: 00--69


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wielu przedsiębiorców stawia dzisiaj na innowacyjność, stara się inwestować w nowoczesne technologie i tak naprawdę przecierać zupełnie nowe szlaki w biznesie. Nie da się jednak ukryć tego, że innowacja sama z siebie jest niesłychanie kosztowna i bez dobrego wsparcia finansowego może być nam naprawdę trudno. Ayming może jednak zająć się wsparciem firm, realizując zadania związane z optymalizacją kosztów, ale i z uzyskaniem bezcennych ulg, które dotyczą właśnie przedsiębiorców stawiających na innowację.

Atrakcyjna ulga B+R każdemu przedsiębiorcy pozwoli na dużo lepszy rozwój, a firma pomoże w uzyskaniu takich ulg oraz w prawidłowym ich rozliczaniu. Szczegółowe informacje związane z ulgami, ale i ze wsparciem oferowanym przez firmę, można już teraz sprawdzić na stronie internetowej ayming.pl. Tym ludziom naprawdę można zaufać i zyskać wiele dla swojego biznesu.


Dodaj komentarzFirma AYMING bardzo pomogła mnie i mojemu przedsiębiorstwu w uzyskaniu dosyć dużych ulg na badanie i rozwój pod kątem innowacyjności oraz cyfryzacji. Jestem im bardzo wdzięczny. Mogę ich polecić bez mrugnęcia okiem.
By:JustynaSz
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Inne Miejscowe Firmy:

Szkoły Beaty Mydłowskiej Warszawa

WB Serwis Warszawa

Solispharm Sp. z o. o. Warszawa