Twój brzuch bardzo się zmienił po porodzie? A może zrzuciłaś/"/>

Plastyka brzucha

Dodano: 03-12-2017  • Nazwa: Meritum Centrum Medyczne
  • Telefon: +48 91 382 35 60
  • WWW: http://www.chirurgia-plastyczna.eu/
  • Miejscowość: Kamień Pomorski
  • Adres: Mikołaja Kopernika 28
  • Kod pocztowy: 72-400


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Twój brzuch bardzo się zmienił po porodzie? A może zrzuciłaś/eś sporo kilogramów, co niestety odbiło się to na jego wyglądzie? Poddając się plastyce brzucha, Twój problem wreszcie odejdzie w zapomnienie. Zabieg ten przeprowadza Meritum Centrum Medyczne w Kamieniu Pomorskim koło Szczecina.

Jak przedstawia się koszt modelowania brzucha? Zależy on od tego, jak dużą operację należy przeprowadzić. W przypadku małej cena wynosi 8000 zł, a dużej 12000 zł, natomiast gdy mamy do czynienia dodatkowo z liposukcją boków i talii, ceny zaczynają się od kwoty 12500 zł.

Plastyka brzucha to najlepsze, a nawet jedyne rozwiązanie dla osób, które po zrzuceniu zbędnych kilogramów, zostały z nadmiarem skóry. Niestety w tym przypadku nie pomogą nawet ćwiczenia. Jeżeli po wykonaniu operacji zaczniesz prowadzić zdrowy tryb życia i normalnie się odżywiać, uzyskany efekt będzie długotrwały.


Dodaj komentarzPo urodzeniu dziecka, skóra na moim brzuchu był rozciągnięta i nie wyglądało to zbyt estetycznie, dlatego postanowiłam poddać się plastyce brzucha. Zabieg ten odbyłam w Meritum Centrum Medycznym w Kamieniu Pomorskim. Jestem bardzo zadowolona z finalnego efektu.
By:Paulina Żaka
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Inne Miejscowe Firmy:

Rental Serwis Bielice

"TOMIX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Szczecin

Xiaomi sklep MiSpot Barlinek